Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aim Hakkında Bilgilendirme
Information 
Değerli arkadaşlarım, sizi aimbotunuzun hassasiyeti ele vermez Overwatch'da aimbotunuzun görüş açısı ve trigger ele verir onun haricinde wallhack'i belli etmez iseniz hiçbir şekilde Overwatch ban yemezsiniz Csrk premium sizlere VAC ban koruması sunuyor bende overwatch  Smile koruması sunuyorum. Ayarlara gelicek olursak Eğer, 
Smartbot  kullanıyorsanız (Mouse 1 Tuşu İle)
Mermi sekmeme: kapalı yada açık fark etmez (açık olursa bir sorun yaratmaz ama ben açmıyorum.)
ilk nişan noktası: Gövde
Son nişan noktası mermi sayısı:
Son nişan noktası: Boyun
Görüş açısı: 6.5 - 7 ( ilk nişan noktası Bel son nişan noktası Bel yapıp son nişan noktası mermi sayısını 3 yaparsanız eğer 15.20' ye kadar çıkarabilirsiniz)
Yumuşaklık: 2.35 - 3.0 ( 2.35'i Görüş açısındaki parantez içindeki yazıyı yapıp kullanabilirsiniz ama son nişan noktası mermi sayısını 3'e düşürmeninizi öneririm üst rütbelerde çift keleş- keleş gibi rütbelerde kullanabilirsiniz ama yumuşakta 3 tercihim.)

Smartbot Harici Tuş Atandığında ( V gibi):
Mermi sekmeme: kapalı yada açık fark etmez (ben kapalıyı tercih ediyorum.)
İlk nişan noktası: Gövde
Son nişan noktası mermi sayısı: 4
Görüş açısı: 6.5 - 8 (Zorda kalırsanız 10.5'e çıkarabilirsiniz ama dikkatli olunuz.)
Yumuşaklık: 3.0 - 4.0 (Ben 3'de kullanıyorum tavsiye de ederim ama arada 4.51'e de çıkarıyorum.)

Legitbot Kullanımında (Smartbot sekmesinde en aşağıda akıllı nişan yerine ilkel olanı kullan seçeneği aktif edildiğinde kullanılacak ayar)
Mermi sekmeme: Açık ya da Kapalı (Kapalı tutmanızı öneriyorum açıldığında hızlı bir şekilde öldürüp belli olabiliyor.)
İlk nişan noktası: Gövde
Son nişan noktası mermi sayısı: 4
Görüş açısı: 5.5 - 7.5 ( Zorda kalırsanız 10.5 e çıkartılabilir ama dikkat edilmesi gerekir.)
Yumuşaklık: 4.0 - 4.51 (4.51 tercihim 4 sert kaldığı zaman düzgün ateş edemeyebiliyorsunuz.)

Sizler ve kendim için aylardır düzgün ve sağlam ayarlar bulmaya çalışıyordum nihayet doğru düzgün ayarları bulabildim gerek ban yedim gerek çok belli ettim ama en sonunda bu ayarları hazırladım videolar izliyorum csrkpremium hakkında bilgilendirme legit ayarlar vs. smart botu açın ve öyle oynayın diyorlar genelde ben ufak da olsa bi renk katmak istedim  Smile inşallah yardımcı olabilmişimdir sizlere bu arada bu ayarları yapıp ragebot sekmesindeki sessiz nişanı açmayın düşmanın sağ yada soluna ateş ettiğinizde düşmana gideceği için mermi overwatch da bariz bir şekilde belli olacaktır kilitlensin arkadaşlarım yeter ki belli etmeyin karşı takıma mevlana gelebilir wallhack'ı belli eden kişiler gelebilir (siz ilerlerken önünüze birden atlayıp ateş edebilir.) siz de aynısını yapmayın ona karşı yada başkasına karşı hesabınızı riske atmadan oynayın rage kullanmayınız gerekmedikçe birisi wallhack olduğunuzu anladı fake vermeye çalışıyo çıkıyormuş gibi yapıp çıkmıyor ateş etmeyin kesinlikle trigger botu kullanın wallhack'a dikkat edip yukarıdaki ayarlardan birini kullanırsanız eğer hiçbir şekilde ban yemezsiniz maçta karşı takımda hile mi var açsın arkadaşlar riske atan o olur hesabını gerek kaybedin ama siz hilenizi arttırmayın. Hepinize İyi Günler Dilerim...
Alıntı
bilgilendirici bir yazı olmuş, teşekkürler Smile
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi