Konuyu Değerlendir
  • 12 Oy - 3.58 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Csrk Premium VIP Özellikleri
Merhaba,
yeni programımızı sizlere duyurmaktan mutluyuz. Bu programda kullanıcılarımızın bizden taleplerini stabil ve kullanıcı dostu bir arayüzle yerine getirdik.
Bu konuda size yeni programın özelliklerini görsel ve mümkün olduğunca kısa açıklamalı olarak anlatacağız. Okumanız size kullanım kolaylığı ve özellikler üzerinde hakimiyet sağlar.

Sadece sınırlı sayıda müşterimize aktif olarak bu programı sunacağız.
Bu program ikinci ve farklı bir programdır. Diğer programımızı da güncellemeye devam edeceğiz.

Özelliklerin gösterildiği videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Program oyun arayüzüne entegre olur ve INSERT tuşu ile aktif edilir. 

---AYAR EKRANI---
[Resim: 1.jpg]

Dil Secimi
Türkçe ve ingilizce iki dil seçeneği bulunuyor, seçilen dil anında uygulanıyor.

Ayarlar
Sık kullandığınız ayarları kayıt edip anında yükleyebilirsiniz.

---GÖRÜŞ AYARLARI---
[Resim: 2.jpg]

ESP
Kutu tipi seçerek düşmanın çevresinde kare veya köşelerinde işaret oluşturabilrisiniz. Tip seçerek kutuların sabit durmasını ve düşmanla hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Sağdaki ufak mavi kutulara tıklayarak RGB istediğiniz rengi seçip uygulayabilirsiniz.

Daha uzağı göster seçeneği oyun seslerine göre normal görüş mesafesinden daha uzaktaki düşmanları gösterir. Bu özelliği kullandığınızda bazen olmayan düşmanları da saniyelik olarak gösterebilir, böyle bir sıkıntı yaşarsanız bu özelliği kapatın.

Ayrıca oyuncunun ismini sağlığını silah adını nerenizde olduğunu iskeletini hangi yöne baktığını görebilirsiniz. Takımımı yoksay derseniz takım arkadaşlarınızı göstermez.

[Resim: 3.jpg]

CHAMS aktifleştirirseniz düşmanın görünen kısımlarını renkli görürsünüz. Chams tipi seçerek düşmanı duvarın arkasından komple görebilirsiniz ve sizin görüş açınızda olan bölgeleri daha farklı renkte görünür. Örnek resim:

[Resim: 4.jpg]

Glow özelliğini aktifleştirip oyuncu glowunu aktifleştirirseniz oyuncunun dışı diğer programımızdaki gibi parlak gözükür. Diğer glow'unu aktifleştirirseniz silahları ve ekipmanları da parlak şekilde görürsünüz.

Vurma Gösterici imlecin yanında düşmana o merminin kaç hit vurduğunu gösterir ve size geri dönüş sağlar. resim:
[Resim: 5.jpg]

Mermi izi ile merinin gittiği yönü görebilirsiniz.

Bomba yön tahmini bomba atarken hangi yöne gideceğini ve düşmana kaç vuracağını gösterir. resim:
[Resim: 6.jpg]

Efekt kaldırmalar o efektleri görmemenizi sağlar, flash smok, dürbün veya silahın sekme efektini kaldırır, post processing ekranı çevreleyen siyah çerçeveyi kaldırır.

El bombası ESP si oyuncu atarken bombanının tipi şeklini görmenizi sağlar.

C4 Bomba süresini göster seçeneği C4 bombasının patlamaya kalan süresini gösterir. resim:
[Resim: 7.jpg]

---LEGITBOT EKRANI---
[Resim: 8.jpg]

Otomatik Nişanı'ı aktifleştirilip Nişan Tuşu kısmından bir tuş ataması yaptığınızda ve atadığınız tuşa oyunda bastığınızda nişan en yakın hedefe ayarlarınıza göre kayar. (MOUSE SOL TUŞU ATANABİLİR)

Mermi sekmeme özelliği tüm mermilerin aynı noktaya gitmesini sağlar. Eğer nişan silah çok sektiği için kaçıyorsa veya hedefi tutturmuyorsa bu özelliği kullanabilirsiniz. Ancak legit botta gerek olduğunu sanmıyoruz.

Trigger özelliği crosshair'ın önüne düşman geldiğinde otomatik ateş eder. Tuş ile trigger seçerseniz atadığınız tuşa basılı tutarken crosshair'a adam gelirse otomatik ateş eder. Awp ve pistol için ideal.

İlk Nişan Noktası aiminizin düşmanın ilk kaymasını istediğiniz bölgesi(kafa,boyun gibi) oluyor. Belirlediğiniz mermi sayısından sonra başka bir bölgeye kaymasını son nişan noktasından seçebilirsiniz. 

Bu bölümdeki en önemli özellikler:

Görüş alanı özelliği imleç(crosshair) düşmana ne kadar yakın olduğunda nişanın kilitleneceğini seçerseniz. eğer artırırsanız en yakın düşmana döner eğer düşük bırakırsanız imleciniz düşmana çok yakınken belirlediğiniz bölgeye ateş eder ve doğala yakın bir vuruş olur. Bu sayede düşmanın kafasının yanından geçti mermi diye bir sıkıntı olmaz Smile

Yumutşatma ise arttıkça nişan düşmana tam kilitlenmez sizin mouse hareketlerinize de tepki verir. Bazen artması iyi olabileceği gibi düşmanı vurmanızı da engelleyebilir.

---RAGEBOT EKRANI---
[Resim: 9.jpg]
Rage nişan aktifleştir'i işaretlerseniz en yakın düşmana otomatik kilitlenir. Eğer bir tuş ataması yaparsanız sadece o tuşa bastığınızda rage özellikleri aktif olur.

Sessiz nişan aktifleştirdiğinizde ekranınız düşmana dönmez ama mermileriniz düşmana gider.

Otomatik ateş aktifleştirdiğinizde düşmana kilitlendiğinde ateş etmeye başlar. Taramalı bir silah kullanıyorsanız mermi sekmemeyi aktifleştirmenizi öneririm. Çünkü rage nişan aim punch ı kendisi %100 doğru ayarlayamaz ve düşmanı vuramayabilirsiniz. Böyle bir sıkıntı yaşarsanız mermi sekmemeyi kesinlikle aktifleştirin.

Otomatik revolver bu özelliği aktifleştirdiğinizde elinizde revolver varsa gecikmesini bekler ve düşmana ateş eder.

Otomatik Dürbün eğer awp vs gibi dürbünlü silahını varsa dürbünü açıp sonra ateş eder.

Otomatik oturma, düşmanı görünce ateş etmeden önce oturur.

Otomatik durma, düşmanı görünce ateş etmeden önce durur. Bu özelliği aktif etmeniz önemli çünkü yürürken ateş ederseniz mermiler beklediğiniz yere gitmeyebilir.

Otomatik duvara ateş kısmından eğer düşmana kaç vuracaksa duvardan ateş etmesi gerektiğini seçebilirsiniz. Mesela 100 seçtiğinizde duvardan 100 üstünde vuracağı düşmana ateş eder, yoksa sadece düşman duvarın arkasında değilken ateş eder.

Vurma Şansı düşmanın hareketi, sizin hareket ve konumunuza göre o an ateş ettiğinizde merminin düşmanı % kaç ihtimalle vuracağını hesaplar ve belirlediğiniz değerin üzerindeyse ateş eder. Bazı silahlarda %100 vurma şansı asla oluşmaz %100 yaparsanız ateş etmeyebilir. mesela revolver da maksimum %70 şans oluşur. Bu özelliği aktif ettiğinizde vuruş şansının kesinleşmesini bekleyip daha yavaş ateş edebilir ve bu düşmanı önce vurmayı riske edebilir. yanlışlık yapmamanız adına şöyle bir örnek vereyim. bu oranı %70 yaptığınızda ve düşmanla karşılaştığınızda %70 oranın oluşmasını(düşmanın durması vs) bekler ve düşman %30 ihtimalle yine de vuramayabilir ve o arada ölebilirsiniz. ama %0 bıraktığınızda veya düşük bir ayar yaptığınızda düşmana sürekli sıkar ve önce sizin öldürme oranınız muhtemelen daha fazla olacaktır. 

Ateş edilecek bölgeleri seçerken CTRL tuşunu kullanabilirsiniz. turuncu renkli olanlar seçili olanlardır.

---DİĞER EKRANI---
[Resim: 10.jpg]

RADARDA GÖSTER özelliği ekran görüntülerinde yoktur sonradan eklenmiştir. Düşmanları radar üzerinde görmenizi sağlar.

Bunny hop etkinleştirdiğinizde space tuşuna basılı tutarak a,d mouse kombosunu yapabilirsiniz. 

Otomatik bunny işaretlediğinizde w,a,s,d hiç bir tuşa basmanıza gerek olmaz sadece space'e basılı tutarak ve mouse u oynatarak hareket edebilirsiniz. Bu özellik aktifken w,a,s,d kullanırsanız hiç bir yere gidemezsiniz Smile

Bunny özellikleri sadece oyun içi çalışır, shift + tabdayken veya oyun içinde yazı yazarken çalışmaz, sıkıntı yaratmaz.

Otomatik tabanca'yı işaretlediğinizde elinizde tabanca (pistol) varken ateş etme tuşuna basılı tuttuğunuzda sürekli ateş eder. tek tek basmanız gerekmez.

Maçı otomatik kabul et, maçları otomatik kabul eder.

Rütbeleri göster oyun içinde tab'a basınca oyuncu rütbelerini gösterir.

İzleyici listesi, ölü oyuncuların kimi izlediğini gösterir. Eğer sizi izleyen birisi varsa ismi kırmızı olarak yazar.

ThirdPerson ile karakterin gözünden bakmazsınız. 

sahte yürüme atadığınız tuşa basılı tuttuğunuzda ayak sesi yapar ama hiç bir yere gitmezsiniz.

Sahte lag - adaptive seçerseniz lag miktarını kendisi ayarlar. ya da adaptive seçmeyip aşağıdaki bardan miktarı ayarlayabilirsiniz. Sona getirirseniz oyun içinde uça uça gidiyor gibi gözükürsünüz. Bu özelliği çok fazla kullanırsanız hattınız stabil olmadığı için sunucudan veya oyundan atılabilirsiniz. 

---HVH EKRANI---
[Resim: 11.jpg]

Anti Aim Yatay - Eğer hareketli seçerseniz düşmanın konumuna göre yere veya yukarı bakar.
Anti Aim Dikey - mevlana, spin bot denilen etrafında dönme ayarları buradadır.

---SKİN CHANGER EKRANI---
[Resim: 12.jpg]

Buradan bıçak,eldiven,silah skinleri ayarlayabilir sticker yapıştırabilirsiniz. 

Her item için soldaki listenin altında ekle butonuna basın. sağdan item kısmından değiştirmek istediğiniz itemi seçin ve altındaki etkinleştir butonunu tıklayın. Paint kit kısmından istediğiniz skini seçebilirsiniz. Eğer bıçak seçiyorsanız Quality'i unusual yapın, yanında yıldız işareti de çıkar Smile

Ayrıca aşağıdaki listede 5 adet sticker ekleyebilirsiniz. soldan 1 ile 5 arası bir bölge seçin ve sağda çıkartma kiti yazısından istediğiniz stickerı seçin.

Ayarlarını daha sonra kullanmak isterseniz skinleri kaydet'e tıklayın. Eğer oyundaysanız ve skinleriniz güncellenmediyse skinleri güncelleye tıklayın.
Alıntı
LounNgNoblopiryousLinghboldistificulgibootisteSuressoss: Dll yo injet does not exist hatasi aliyorum
Alıntı
ınsert tuşu çalış mıyo başkatuş yapamıyoz mu
Alıntı
MERHABA  VIP PAKERTINIZ IÇIN UYGUN BIR AYAR  VIDEOSU CEKEBİLİRMİSİNİZ ?
Alıntı
Muhteşem be sonunda hileye karşı etkili bir hile olarak kullanabilicem. Teşekkürler CSRK!
Alıntı
(03-03-2018, 15:38)sdf-dad1@yandex.com demiş ki: LounNgNoblopiryousLinghboldistificulgibootisteSuressoss: Dll yo injet does not exist hatasi aliyorum

Problem dün getirilen güncelleme ile çözülmüştür tekrar indirebilirsiniz Smile
(03-03-2018, 19:59)cup.aktas16@gmail.com demiş ki: ınsert tuşu çalış mıyo başkatuş yapamıyoz mu
Insert tuşuna alternatif olarak F9 tuşu da getirilmiştir. Güncelleme yapıp F9 tuşunu kullanabilirsiniz Smile
(03-03-2018, 20:39)gursoy_emre34@hotmail.com demiş ki: MERHABA  VIP PAKERTINIZ IÇIN UYGUN BIR AYAR  VIDEOSU CEKEBİLİRMİSİNİZ ?
Merhaba, programımız daha çok yeni zamanla tabi ki bilgi verici videolar çekeceğiz Smile
(03-03-2018, 21:53)jawex569@gmail.com demiş ki: Muhteşem be sonunda hileye karşı etkili bir hile olarak kullanabilicem. Teşekkürler CSRK!
beğenmenize sevindik, iyi oyunlar dileriz.
Alıntı
en güçlü ayarları dermisiniz yani napıcam
Alıntı
Programı suan indirdim yeniden fakat uygulamayı çalıştırdığımda Kullancı adı ve şifre girdikten sonra Login ve Exit Butonlarından Logine taıklayınca altında ki beyaz barın hemen altında Status: Waiting for Login(açılması için bekleyin) diyor. Saatlerce bekledim yok açılmıyor. Sorun nedir ?
Alıntı
(04-03-2018, 18:06)h.ovayolu46@gmail.com demiş ki: Programı suan indirdim yeniden fakat uygulamayı çalıştırdığımda Kullancı adı ve şifre girdikten sonra  Login ve Exit Butonlarından Logine taıklayınca altında ki beyaz barın hemen altında Status: Waiting for Login(açılması için bekleyin) diyor. Saatlerce bekledim yok açılmıyor. Sorun nedir ?

merhaba,
oyunu başlatması gerekiyor o aşamada. eğer oyunu başlatamıyorsa o yazı geldiğinde siz elle başlatın ve bar dolmaya başlamalı Smile
Alıntı
cannot find 'libcurl.dll'. Please re-install this application 
hatası alıyorum yardımcı olun lütfen
Alıntı
Ben vip versiyonu indirdim ve deneme fırsatım oldu gayet başarılı, emeği geçenlere teşekkürler... sadece benim bulamadığım düşmanı radardan takip etme özelliği...wh kullanmadan düşmanı sadece radardan takip edebilmek mümkün müdür ?
Alıntı
programi actigimda Login dedigimde asagda status waiting for Login diyor ve sonrasinda timeout error diyor ne yapicam simdi
Alıntı
Legit Ve Rage Configleri Eklerseniz Seviniriz
Alıntı
(04-03-2018, 18:29)FireFly demiş ki:
(04-03-2018, 18:06)h.ovayolu46@gmail.com demiş ki: Programı suan indirdim yeniden fakat uygulamayı çalıştırdığımda Kullancı adı ve şifre girdikten sonra  Login ve Exit Butonlarından Logine taıklayınca altında ki beyaz barın hemen altında Status: Waiting for Login(açılması için bekleyin) diyor. Saatlerce bekledim yok açılmıyor. Sorun nedir ?

merhaba,
oyunu başlatması gerekiyor o aşamada. eğer oyunu başlatamıyorsa o yazı geldiğinde siz elle başlatın ve bar dolmaya başlamalı Smile

timeout error hatasi veriyor
Alıntı
(05-03-2018, 00:11)medetmerdanov@gmail.com demiş ki:
(04-03-2018, 18:29)FireFly demiş ki:

merhaba,

timeout error hatasi veriyor

özel mesajdan teamviewer verin lütfen
Alıntı
(04-03-2018, 19:55)brkdncr.burak@gmail.com demiş ki: cannot find 'libcurl.dll'. Please re-install this application 

çözümü buldunmu lütfen şuna bir açıklık getirin
Alıntı
(05-03-2018, 00:17)spunkyrising@gmail.com demiş ki:
(04-03-2018, 19:55)brkdncr.burak@gmail.com demiş ki: cannot find 'libcurl.dll'. Please re-install this application 

çözümü buldunmu lütfen şuna bir açıklık getirin
iki başlık aşağıda "libcurl.dll bulunamadı hatası çözümü - Cannot find libcurl.dll re-install" başlığında çözümü yazıyor iyi oyunlar Smile
Alıntı
Eski programı kullanabilir miyiz ?
Alıntı
(05-03-2018, 04:46)ismailkurban35@gmail.com demiş ki: Eski programı kullanabilir miyiz ?

eski program yenilenip gelecek Smile
Alıntı
(05-03-2018, 12:12)FireFly demiş ki:
(05-03-2018, 04:46)ismailkurban35@gmail.com demiş ki: Eski programı kullanabilir miyiz ?

eski program yenilenip gelecek Smile

Yeni program hala aynı sorunla karşı karşıyayım ve çözüm hakkında bi bilgi bulamadım yardımcı olabilir misiniz acaba ?
sorun: Waitin for login. c++2015 c++2017 internet ayarları ıp ayarları dns ayarları güvenlik duvarı herşey denendi ama bi çözüme ulaşılamadı.
Alıntı
Exclamation 
sync your system clock with internet time boyle bir hata alıyorum yardım edermısınız
Alıntı
(05-03-2018, 20:50)reanimation.3070@gmail.com demiş ki: sync your system clock with internet time boyle bir hata alıyorum yardım edermısınız

https://forum.csrkpremium.com/showthread.php?tid=6475
şu başlıkta nasıl çözeceğiniz anlatılıyor Smile

(05-03-2018, 16:28)h.ovayolu46@gmail.com demiş ki: Yeni program hala aynı sorunla karşı karşıyayım ve çözüm hakkında bi bilgi bulamadım yardımcı olabilir misiniz acaba ?
sorun: Waitin for login. c++2015 c++2017 internet ayarları ıp ayarları dns ayarları güvenlik duvarı herşey denendi ama bi çözüme ulaşılamadı.

özel mesajdan teamviewer verin lütfen kontrol edelim
Alıntı
Trigger in geçmiş başarısını burda turruamamışsınız önceki programda net diyeilirim ki çok rahat bir şekilde doğallaştırabiliyordum aim trigger ı lakin bundakinde aynı şey söz konusu değil ayrıca çerçevesiz wall gelmeli sadece dış karakter kaplamalı eskisi gibi
Alıntı
eski programdaki aim i bir türlü yapamıyorum.
boyun yapıyordum legitte 3-15 mis gibiydi. şimdiki ara sıra tutuyor. ne kadar güncelleme o kadar bozuluyor modumu oldu acaba Smile
yada ayarınımı yapamadım. çok uzakta işlemiyor mu aim ne anlamadım.
Alıntı
(09-03-2018, 20:22)kojudas@gmail.com demiş ki: eski programdaki aim i bir türlü yapamıyorum.
boyun yapıyordum legitte 3-15 mis gibiydi. şimdiki ara sıra tutuyor. ne kadar güncelleme o kadar bozuluyor modumu oldu acaba Smile
yada ayarınımı yapamadım. çok uzakta işlemiyor mu aim ne anlamadım.

bir kullanıcımız şu ayarları önermiş isterseniz deneyebilirsiniz Smile
https://forum.csrkpremium.com/showthread.php?tid=6676
Alıntı
Merhaba Giriş Yapıyorum Oyuna Giriyor Barda Doluyor Fakat Oyuna Girdikten Sonra Hemen Atıyor. Çözümü Nedir ?
Alıntı
(12-03-2018, 23:41)honornew@outlook.com demiş ki: Merhaba Giriş Yapıyorum Oyuna Giriyor Barda Doluyor Fakat Oyuna Girdikten Sonra Hemen Atıyor. Çözümü Nedir ?

merhaba,
https://forum.csrkpremium.com/showthread.php?tid=6601
bu başlıkta yazanları yapabilirsiniz. iyi oyunlar Smile
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi