Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rage Aim Önerilen Ayarlar HVH
Merhabalar,

Rage aim özelliklerimizin piyasadaki diğer programlardan geride kaldığını fark ettik ve onları alt edecek şekilde güncelledik.

Aynı zamanda siz kullanıcılarımıza kullanım ipuçlarını ve ayarlarını sunmak istedik.

[Resim: 7yCYkN.png]

Ragebot özelliğinde hvh yarışacaksanız Otomatik Ateş özelliğini aktif etmeniz önemlidir.

Biliyorsunuz oyunda hareket etmezken aim daha isabetli gidiyor bu yüzden Otomatik Durma seçeneğini de aktif etmeniz size hız katacaktır.

Ben Otomatik Oturmayı aktif etmiyorum çünkü gecikmesi fazla olabiliyor ama siz deneyebilirsiniz, daha isabetli atışlar yaparsınız.

Duvara ateş seçeneği ayarlarsanız, atacağınız mermi seçtiğiniz sayıdan fazla sağlık(can) götürüyorsa ateş eder. Bu ayar hesaplamadan dolayı size milisaniyeler kaybettirebilir, yine de kendinize göre deneyebilirsiniz.

Vurma şansı merminin yüzde kaç ihtimalle düşmanı vuracaksa ateş edeceğini seçmenizi sağlar. Mesela %0 sürekli adama sıkarken %60 nadiren sıkar. Düşmanı vuracağı hesaplamayı beklemek size vakit kaybı yaşatabilir. HVH kapışmalarında eğer iyi durumdaysanız açmanızı önermem ama eğer ölüyorsanız %7-10 gibi bir değer yapmayı deneyebilirsiniz, daha isabetli atışlar yaparsınız.

[Resim: 7yCYlc.png]

HVH sekmesi altında mevlana olarak bilinen ayar ve benzeri ayarlar bulunur. Eğer düşman sizi sürekli öldürmüyorsa bu ayarları açmanızı önermem, risk almış olursunuz.
Bu sekmedeki ayarların amacı düşmanın kafanıza nişan almasını önlemektir. Yukarıdaki resimde kullandığım ayarlar benim tercih ettiğim ayarlar. Özellikle mevlanaya göre daha güvenlidir.

Şimdi her şeyi yaptınız ama hala ölüyorsunuz veya istediğiniz performansı yakalayamadınız. O zaman gizli silahımızı devreye alma vaktimiz geldi demektir. Sahte Yürüme ->

[Resim: 7yCYll.png]

Bu özellik kısaca sunucuya sahte konum verileri göndermenizi sağlar. Ve düşmanınız sizin olmadığınız konuma sıkarken siz onun kafasına sıkarsınız Smile

Nasıl kullanacaksınız ? öncelikle Sahte yürüme özelliğini aktif hale getirin ve bu özellik için kolayca erişebildiğiniz bir tuş atayın. Ben mouse'un yanındaki tuşlardan birini kullanıyorum.

Duvar özelliği sayesinde düşmanınızı görüyorsunuz, imlecinizi düşmanın çıkacağı yere doğru tutun veya siz çıkacaksanız düşmana yakın tutun. Aynı anda ayarladığınız sahte konum tuşuna basılı tutarak sağ veya sol yaparak çıkın. düşmanınız sizi daha sağda veya solda olarak göreceği için mermisi isabetsiz olacaktır.

Tüm özellikler hakkında detaylı yazılar ve videolar gelmeye devam edecek. iyi oyunlar Smile
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi