Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YENİ ÖZELLİK - Trigger Sahte Atış ve Saldırı süresi özellikleri
merhabalar,

Bugün yeni bir güncelleme yayınladık. Bu güncelleme ile
  • Chams'ın duvar arkası göstermeme sorunu düzeltildi
  • Fov ayarı bildiğiniz gibi daha legit yapılmıştı ama daha rage kullanmak isteyenler ve eski haline alışanlar için alt tarafa Eski Tarz Fov Hesaplama seçeneği koyuldu (legit kullanmak istiyorsanız aktifleştirmeyin)
Bunun dışında ise eski programımızda bulunan ve daha önce ilk defa bizim geliştirdiğimiz iki trigger özelliğini bu güncelleme ile programa ekledik.

Trigger Saldırı Süresi
Biliyorsunuz trigger düşmanın üzerine imleç geldiğinde tek tek atış yapar ve bu da trigger kullandığınızı açığa çıkarabilir. Daha legit bir kullanım için trigger bir kere tetiklendiğinde kaç Milisaniye boyunca ateş edeceğini seçebilirsiniz. Örneğin 1000 Milisaniye seçtiniz, triggerınız adamın üzerine geldikten sonra silahınız 1 saniye boyunca durmadan ateş eder. 500 milisaniye seçerseniz 0.5 saniye ateş eder. Ben 250 - 300 arasındaki bir değer olarak kullanmanızı öneriyorum. 0 konumuna getirdiğinizde kapalı demektir.

Sahte Atış Özelliği
Bu özellik triggerla düşmanınızı öldürdüğünüzde çat diye ateş kesildiği ve öyle kaldığınız için eklendi Smile Bu özelliği aktif ettiğinizde trigger ile düşmanınızı öldürdüğünüzde bir kaç mermide fazladan sıkarsınız, bu yüzden trigger kullandığınız belli olmaz. Burada da kaç milisaniye ateş edeceğinizi seçiyorsunuz. Ben 350 civarı seçmenizi öneririm. Düşman öldükten sonra çok az daha sıkıp bırakıyor. 0 konumuna getirdiğinizde kapalı demektir.

Bu özellikleri kullanmak istiyorsanız öncelikle bir bot oyununda denemenizi ve kendinizin seveceği ayarları bulmanızı tavsiye ederim. Benim önerdiğim ayarlar sadece yol göstermek içindir.

[Resim: 7yD1nt.png]

Yeni özellikler eklediğimiz için ne yazikki kayıtlı eski ayarlarınız kullanılamayacak. Lütfen ayarlarınızı tekrar istediğiniz gibi yapıp kayıt ediniz.

Trigger sekmesi yeni özelliklerle karışık gibi bir hal aldı ama aslında öyle değil. Tüm özellikler kendi içinde kategorize edilmiş ve kolay anlaşılabilir şekildeler.

Ayarların kullanımları ve oyun içi gösterimleri için videolar hazırlayıp ipuçlarını sizinle paylaşacağız, bizi takipte kalın Smile
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi